• 10lis

dzisiaj do nas zawitała.

Drogie dzieci dobrze wiecie,

że was bajka pokochała.

Zabawa, dużo uśmiechów, moc radości – to właśnie te hasła królowały  9 listopada  w naszym przedszkolu. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa. W ten wyjątkowy dzień nasze przedszkole  zamieniło się w wielką  bajkową krainę. Pojawiły się księżniczki, królewicze, elfy, wróżki, rycerze, Elzy,  myszka Miki, Spider-Men i inni bajkowi bohaterowie. Dzieci prezentowały wspaniałe przebrania, rozwiązywały zagadki, rozpoznawały bajki po rekwizytach. Całość dopełniał taniec i śpiew z bajkowych ścieżek dźwiękowych.  Zabawom, konkursom i tańcom nie było końca.  Było kolorowo, radośnie i bajecznie, jak to w bajkach bywa. Ten  dzień dostarczył dzieciom niesamowitych wrażeń, przypomniał, jak ważne są bajki w życiu każdego dziecka, a  uśmiechnięte buzie przedszkolaków to najlepsze podsumowanie tego dnia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z bajkowej zabawy.

• 09lis
      • 07lis
          • Filharmonia na kółkach

W dniu 7 listopada 2023 r. odbył się kolejny koncert muzyczny pt. "My cyganie". Tym razem dzieciakom poprzez muzykę została przybliżona cygańska kultura. Podczas audycji dzieci miały możliwość zatańczyć, zaśpiewać i  zagrać w cygańskich rytmach.